Dirbtinio intelekto paslaugos

  1. Produkcijos adaptacija skirtingomis kalbomis. Prieš gerus 20 metų sukdavome galvą, gavę iš farmacininkų medikamento reklamą vokiečių kalba, kurią kaip galint greičiau reikdavo adaptuoti Lietuvos rinkai. Trukdavome savaitėmis, kol išspręsdavome grafikos klausimus, kol rasdavome diktorių, kol šis įgarsindavo redaguotą tekstą, kol pagamindavome garso takelį… Šiandien net kelis variantus peržiūrai galime  pateikti dar tą pačią dieną. 
  2. Vertimo paslaugos. Gal kada esate susidūrę su vertimų biurų paslaugomis? Tas pačias paslaugas galime pasiūlyti ir mes. Puikiai žinome, kad šiandien pagrindinė problema ne pats vertimas, o išversto teksto redagavimas, kad vertimas neskambėtų kaip mašinos darbas. Tiesiog išbandykite mus…
  3. Virtualaus diktoriaus paslaugos. Mokymai, instruktavimai, išaiškinimai… Galime sukurti virtualią Jūsų pasirinkto asmens ar realiai neegzistuojančio personažo kopiją, kuris labai tikroviškai ekrane skaitys Jūsų pateiktą tekstą. Jei sudomino – susisiekite, atsiųsime pavyzdžius, kaip tai atrodo realybėje.
  4. Vaizdų generavimas. Bet kokį vaizdą, kurį įsivaizduojate, galima sugeneruoti trimatės grafikos pagalba, tačiau toks būdas labai imlus laike ir gan brangus. Leiskite dirbtiniam intelektui pabandyti nuspėti Jūsų lūkesčius ir gal būsite maloniai nustebinti.